Creative Content Production

zobacz więcej

co robimy

photo content

photo content

Przy tworzeniu contentu zespół jest kluczowy. Przez lata naszej pracy skompletowaliśmy unikalną listę najlepszych artystów z wielu kategorii, dlatego bez problemu zaplanujemy i przeprowadzimy sesje zdjęciowe, których efektem będą materiały najwyższej jakości.
Prowadzimy projekt od A do Z:

  • przygotowanie koncepcji sesji zdjęciowej oraz moodboardów,
  • rekomendacje podwykonaców: fotograf, styliści, MUA, set designer,
  • casting oraz scouting,
  • nadzór produkcyjny podczas sesji,
  • retusz

Tworzymy sesje contentowe, wizerunkowe, lookbooki i packshoty, w zależności od potrzeb Klienta.

video content

video content

Wiemy, że formaty video stają się coraz bardziej popularne w mediach społecznościowych.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, tworzymy materiały, które pozwolą wybić się z szumu komunikacyjnego. Pomagamy w stworzeniu koncepcji, dobieramy zespół twórców, realizujemy projekt, którego efektem jest najwyższej jakości content.

Jeśli chcesz, przygotujemy także profesjonalne materiały backstage i making of.

o nas

Jesteśmy małą agencją o dużych możliwościach. Przez lata pracy w największych zespołach kreatywno-strategicznych (m.in. DDB, H2O Creative) oraz po stronie Klienta (m.in. Play, Samsung), nauczyliśmy się skracać dystans między marką a konsumentem oraz między briefem a efektem, dzięki czemu możemy obecnie oferować konkurencyjne usługi gwarantujące efektywną obecność marki w każdym możliwym medium.

jak działamy

Nie używamy rozwiązań pudełkowych. Projektujemy działania dopasowane do sytuacji Twojej marki, bo unikalność i jakość stanowią dla nas priorytet. Jednocześnie jako mały elastyczny zespół jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny i wyjątkowo szybką realizację.

kontakt

Opowiedz nam o swojej marce, chętnie posłuchamy.

hello@swipe-up.pl

Joanna Dobrowolska +48 609 043 042

Natalia Czapracka +48 790 004 964